Loading…

Profesjonalizm i terminowość

Wózki widłowe

Sprzedaż - serwis - wynajem

Wózki widłowe - wynajem

Wynajem wózków

Wynajem krótko i długoterminowe wózków

Profesjonalna kadra serwisowa

Naprawa i serwis

Serwisujemy nowe i używane wózki widłowe

 • 0
 • 1
 • 2
 • Product I
 • Product II
 • Product III

PRO-LIFT

Wózki widłowe - Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Chorzów - Śląskie

 

Sprzedaż, import, wynajem i serwis wózków widłowych

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą sprzedaży oraz serwisowania wózków widłowych oraz innych maszyn i urządzeń transportu bliskiego. Korzyści dla naszego KLIENTA to:

 

01Wózki widłowe - Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Chorzów - Śląskiewózki widłowe niosą ze sobą 15-letni bagaż doświadczeń, potwierdzony pozytywnymi referencjami zarówno od klientów indywidualnych jak i firm jest najlepszą rekomendacją PRO-LIFT

02sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych w doskonałym stanie oraz atrakcyjnej cenie

03przed i pogwarancyjny serwis wózków widłowych - gwarancja na zakupiony sprzęt do 36 miesięcy

04wynajem wózków widłowych - wynajem krótko i długoterminowy na bardzo korzystnych warunkach

05reprezentacja Twojej firmy przed Urzędem Dozoru Technicznego, dzięki czemu oszczędzasz cenny czas na formalnościach

06wózki widłowe, które oferujemy są różnorodne ze względu na ich funkcje specjalne, wysokość manewru, czy tonaż. Posiadamy wózki widłowe na gaz LPG oraz na olej napędowy (Diesel).

07kompleksowo odnawiamy i poddajemy nasze wózki widłowe przeglądowi technicznemu

08wózki widłowe posiadają dokumentację, która jest wymagana przez Urząd Dozoru Technicznego (UTD), czyli gwarancję oraz dokumenty techniczno-ruchowe.

09w naszej siedzibie w Bytomiu, oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wózków widłowych , z możliwością dojazdu do klienta.

Wózki widłowe - Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Bytom - Śląskie

 

Jesteśmy rzetelni!

.

UWAGA! Nowe wózki widłowe w sprzedaży! Kliknij: Nowe wózki widłowe

Co o PRO-LIFT mówią klienci?

Współpraca z Pro-Lift zawsze przebiega w przyjaznych warunkach. Profesjonalna i terminowa obsługa pozwala stwierdzić, iż to doskonały partner na lata.

Robert Szawranowicz - właściciel firmy spedycyjnej

Wózki widłowe

W Pro-lift posiadamy wózki widłowe o najlepszych właściwościach użytkowych do każdego zadania. Bez względu na to, do czego będzie Ci służył sprzęt, gwarantujemy najlepszą jakość. Sprzedawane oraz wynajmowane przez nas wózki widłowe przeznaczone są do wykonywania zróżnicowanych prac. Zastanawiasz się gdzie i jaki wózek widłowy kupić? Jeśli przykładasz wagę do jakości sprzętu, wsparcia technicznego, dostępności części, długiej żywotności wózka oraz jego wytrzymałości w trudnych warunkach eksploatacyjnych – koniecznie sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny. Służymy swoją pomocą i wiedzą przy wyborze sprzętu najlepiej wpisującego się w Państwa potrzeby. Dostosujemy wózek widłowy do indywidualnych wymogów. Tam gdzie inni rozłożą ręce, my zaproponujemy niestandardowe i alternatywne rozwiązania.

 

Wózki widłowe - Katowice

Wynajem wózków widłowych

Nasza firma w swojej ofercie posiada nie tylko sprzedaż wózków widłowych, ale również ich wynajem. Zalet takiego rozwiązania jest wiele. Jedną z najważniejszej korzyści przemawiającą za wynajmem jest z pewnością większa elastyczność w porównaniu do zakupu maszyny. W przypadku jakichkolwiek usterek i awarii nie musicie się martwić o ich naprawę. W ramach naszej usługi prowadzimy wynajem wózków widłowych zarówno nowych jak i używanych w idealnym stanie technicznym. Oferowany przez nas sprzęt posiada różną specyfikację techniczną, przeznaczoną do wszystkich zadań. W zależności od Państwa preferencji oferujemy krótko- lub długoterminowy wynajem wózków widłowych.


 

Wózki widłowe - Sosnowiec

Serwis wózków widłowych

Pro-lift świadczy usługi serwisowe zawierające wszelkiego rodzaju naprawy i remonty warsztatowe, serwis mobilny z dojazdem do klienta czy wymiany eksploatacyjne. Oferujemy oryginalne części, a także zamienniki. Gwarantujemy, że naprawa wózków widłowych przez naszych techników i inżynierów zapewni pełną sprawność maszyny przez długi czas. Zatrudniamy pracowników z szeroką wiedzą i umiejętnościami, oddajemy im do dyspozycji najwyższej jakości zaplecze techniczne. Działamy w możliwie najkrótszym czasie, tak aby skrócić przestój pracy remontowanego czy modernizowanego wózka. Nasz serwis wózków widłowych to nie tylko renowacje i naprawy, ale także przeglądy techniczne oraz kompleksowe przygotowanie do rejestracji i odbioru wózka przez Urząd Dozoru Technicznego. Dzięki nam nie musisz tracić czasu i nerwów na załatwianie niezbędnych formalności. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oferujemy umowy serwisowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

 

Wózki widłowe - Zabrze

Części do wózków widłowych

Pomimo tego, że wózki widłowe projektuje się w taki sposób, aby były wytrzymałe na długotrwałą pracę, tak jak w każdej innej maszynie ich części ulegają stopniowemu zużyciu bądź nagłej awarii. Aby zapewnić sprawne i bezpieczne działanie sprzętu niezbędne są najlepszej jakości akcesoria i części do wózków widłowych. Dlatego Pro-lift oferuje szeroki wybór komponentów i części do wózków wszystkich marek, także tych trudnodostępnych. Posiadamy obszerny zapas magazynowy, dzięki czemu możemy zagwarantować szybki czas dostawy.

 

Wózki widłowe - Chorzów Śląskie

 

Wózki widłowe - usługi

Poza mobilnym oraz stacjonarnym serwisem wózków widłowych, sprzedażą części i akcesoriów nasza firma zajmuje się sprzedażą opon nowych i używanych do wszystkich rodzajów wózków, a także regeneracją baterii trakcyjnych. Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie tego czego szukasz skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z pewnością pomoże w rozwiązaniu problemu.

 • SerwisSerwis wózków widłowych
 • WynajemWynajem wózków widłowych
 • SprzedażSprzedaż wózków widłowych
 • Zadzwoń+48 32 700 76 46

PRO-LIFT

 • PRO-LIFT Jacek Białas
 • ul. Szyby Rycerskie 22k
 • 41-909 Bytom
 • tel. 32 700 76 46
 • biuro@pro-lift.pl

SPRZEDAŻ I WYNAJEM

CZĘŚCI ZAMIENNE

AWARIE I SERWIS