Wózki widłowe - Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza - Śląskie

 

Wózki widłowe - KatowiceWózki widłowe nowe i używane

Wózki widłowe to nasza pasja. Poniżej oferta naszych wózków widłowych. Zanim jednak przejdziesz do poszukiwania swojego wózka widłowego (poniżej tego artykułu), warto abyś poznał kilka istotnych argumentów, które decyduję zwykle o wyborze naszej firmy. Ze względu na doświadczenie w branży, uważamy je na tyle istotne, iż jako potencjalny klient stawiający na jakość i cenę usługi/sprzedaży powinieneś poznać.

 

 

Import, sprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych

Wózki widłowe - ŚląskieJesteśmy firmą zajmującą się bezpośrednim importem, sprzedażą i serwisowaniem wózków widłowych wszystkich marek. Działając od kilku lat na polskim rynku zdobyliśmy ogromne doświadczenie, a profesjonalne podejście do prowadzonej przez nas działalności zjednało nam wielu klientów na terenie Polski. Potrafimy sprostać wszystkim stawianym wymaganiom i dostosować się do specyfiki pracy naszych klientów. Naszym celem jest nie tylko wysoka jakość dostarczonych maszyn i części, lecz przede wszystkim zadowolenie klienta.

Wózki widłowe przez nas oferowane są sprawdzone i dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Współpraca z PRO-LIFT oznacza, że na Państwa życzenie natychmiast przedstawimy optymalną propozycję na wózki widłowe nowe czy wózki widłowe używane. 

 

Dlaczego wózki widłowe Pro-Lift?

Wózki widłowe - Sosnowiec, Zabrze, ChorzówAtuty wózków widłowych częściowo wymieniliśmy już na stronie startowej strony pro-lift.pl, warto jednak uzupełnić ten opis, ponieważ oferowane przez naszą firmę wózki widłowe są dostępne w wersjach z napędem na gaz propan-butan (LPG), na olej napędowy (Diesel) oraz elektrycznym, zróżnicowane pod względem tonażu, wysokości podnoszenia i innych funkcji specjalnych. Wózki widłowe proponowane przez nas są każdorazowo poddawane kompleksowemu przeglądowi technicznemu i całościowo odnawiane. Każdy sprzedany przez nas wózek posiada gwarancje oraz pełną dokumentacje techniczno-ruchową wymaganą przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT).

 

Gwarancja i serwis wózków widłowych w Bytomiu oraz mobilność 

Wózki widłowe nowe i używane - Katowice, ŚląskiePonadto, dysponując rzetelną i dobrze wyszkoloną kadrą pracowniczą zapewniamy profesjonalny serwis wózków widłowych w trakcie gwarancji jak i po jej zakończeniu w warunkach warsztatowych w naszej siedzibie w Bytomiu, a także z dojazdem do klienta.

Najwięcej klientów posiadamy z okolicznych miejscowości, a także całe województwo Śląskie, dlatego na tym regionie skupiamy swoją szczególną uwagę. 

PRO-LIFT

  • PRO-LIFT Jacek Białas
  • ul. Szyby Rycerskie 22k
  • 41-909 Bytom
  • tel. 32 700 76 46
  • biuro@pro-lift.pl

SPRZEDAŻ I WYNAJEM

CZĘŚCI ZAMIENNE

AWARIE I SERWIS