wózki widłowe - Chorzów

Wózki widłowe - Chorzów

Nasza oferta skupia w sobie sprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych od ponad 15 lat! Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija, aby sprostać życzeniom naszych klientów. Profesjonalizm, doświadczenie, fachowość to między innymi cechy, którymi mogą pochwalić się nasi pracownicy. Kadra, jaką dysponujemy, rozwiąże każdy problem, pomoże wybrać odpowiedni sprzęt i przygotuje korzystną dla Państwa umowę.

Wózki widłowe - Nasza oferta

wózki widłowe - Chorzów 1W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe każdej marki. Proponujemy zakup nowego, ale także używanego wózka widłowego w bardzo dobrym stanie! Oraz atrakcyjnej cenie! Posiadamy wózki widłowe między innymi z napędem na gaz, olej (Diesel), elektryczne. Maszyny różnią się funkcjami specjalnymi, tonażem lub wysokością podnoszenia. Wózki widłowe z Pro-Lift są systematycznie sprawdzane i poddawane przeglądowi technicznemu. Na zakupiony u nas sprzęt dajemy gwarancję do 36 miesięcy na serwis. Z możliwością dojazdu do klienta w pobliżu naszej siedziby w Bytomiu. Możemy także reprezentować naszych klientów w Urzędzie Dozoru Technicznego i załatwić wszelkie niezbędne formalności. Maszyny posiadają niezbędną dokumentację wymaganą przez Urząd Dozoru Technicznego, a także dokumenty techniczno-ruchowe.

Wózki widłowe - Wynajem

wózki widłowe - Chorzów 2Wynajem wózków widłowych jest przeznaczony dla firm, które na co dzień nie potrzebują do swojej pracy wózka i wykorzystują maszyny sporadycznie lub sezonowo. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną umowę najmu. Im dłuższy okres wypożyczenia, tym bardziej korzystne warunki umowy! Okres wynajmu jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb klienta. Podczas trwania umowy masz prawo wymienić wózek na inny.

Sprawdź naszą ofertę na wynajem wózków widłowych!

Wózki widłowe - Serwis

Nasi serwisanci zajmują się naprawą wszelkiego rodzaju usterek. Długoletnie doświadczenie naszych fachowców sprawia, że nie ma dla nas wad, których nie moglibyśmy usunąć! Poradzimy sobie z każdą awarią.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą wszystkich części do wózków oryginalnych oraz zamiennych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:
• pompy, węże, rozdzielacze hydrauliczne
• łańcuchy, widły, rolki masztu
• ogumienie do wózków
• układy elektroniczne i elektryczne
• części zamienne do silników, baterie, zespoły przeniesienia napędu

Dodatkowo w naszej ofercie:

Zajmujemy się sprzedażą części na terenie całej Polski. Wysyłamy paczki kurierem.

 wózki widłowe - Chorzów 3

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników, profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta — jeśli chcesz skorzystać z fachowej pomocy — zapraszamy do grona naszych zadowolonych klientów!

PRO-LIFT

  • PRO-LIFT Jacek Białas
  • ul. Szyby Rycerskie 22k
  • 41-909 Bytom
  • tel. 32 700 76 46
  • biuro@pro-lift.pl

SPRZEDAŻ I WYNAJEM

CZĘŚCI ZAMIENNE

AWARIE I SERWIS