Wózki widłowe - Dąbrowa Górnicza

 

Wózki widłowe - Dąbrowa Górnicza  

Jesteśmy firmą oferującą wózki widłowe, która istnieje na rynku od przeszło 15 lat! W ciągu tych kilkunastu lat nabyliśmy wiele umiejętności i kompetencji. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra to w pełni profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy i dostarczą usługi na najwyższym poziomie. W naszej ofercie możemy zaproponować sprzedaż wszystkich wózków widłowych, wynajem oraz serwis. Wiemy, że każdy klient ma swoje indywidualne oczekiwania i potrzeby, dlatego do każdego tematu podchodzimy indywidualnie, co daję ci pewność, że zespół zrozumie twój punkt widzenia.

 

Dlaczego wózki widłowe od Pro-Lift?

Wózki widłowe - Dąbrowa Górnicza 1Nasze maszyny posiadają 36-miesięczną gwarancję na przed i pogwarancyjny serwis. Są kompleksowo sprawdzone pod względem technicznym, posiadają niezbędną dokumentację wymaganą przez Urząd Dozoru Technicznego, dokumenty techniczno-ruchowe. Możemy także reprezentować naszego klienta w Urzędzie Dozoru Technicznego i załatwić wszystkie formalności. W naszym katalogu można znaleźć wózki widłowe wszystkich producentów, które są zróżnicowane pod względem tonażu, wysokości podnoszenia, funkcji specjalnych. Posiadamy wózki widłowe z napędem na gaz (LPG), olej (Diesel), elektryczne.

 

Wózki widłowe - Wynajem

Wózki widłowe - Dąbrowa Górnicza 2Wynajem wózków widłowych to świetna alternatywa dla firm, które z jakichś powodów nie mogą pozwolić sobie na kupno własnego wózka lub potrzebują maszyn tylko na sezon. Wynajem dzieli się na dwie kategorie: wynajem krótkookresowy oraz długookresowy. Przy wynajmie długookresowym bardzo korzystne upusty. Każda oferta zostaje dostosowana indywidualnie do potrzeb klienta. Elastyczność ta pozwala sprostać oczekiwaniom zarówno dużych jak i mniejszych firm. Podczas trwania umowy klient ma prawo do wymiany wózka.

Sprawdź naszą ofertę na wynajem wózków widłowych!

 

Wózki widłowe - Części zamienne i serwis

Wózki widłowe - Dąbrowa Górnicza 3W naszej firmie pracują wykwalifikowani serwisanci, którzy poradzą sobie z naprawą każdej usterki.

Ponadto oferujemy sprzedaż części do wózków widłowych:
• węże, rozdzielacze hydrauliczne, pompy
• ogumienie (opony pneumatyczne, super elastyczne), baterie, oprzyrządowanie elektryczne
• części zamienne do silników, zespoły przeniesienia napędu

Dodatkowo możemy zaproponować regeneracje baterii trakcyjnych, części zamienne i osprzęt.

Z pomocą kuriera zajmujemy się sprzedażą części na terenie całej Polski. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bytomiu, gdzie również istnieje możliwość osobistego odbioru części.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą i przygotują odpowiednią ofertę.

PRO-LIFT

  • PRO-LIFT Jacek Białas
  • ul. Szyby Rycerskie 22k
  • 41-909 Bytom
  • tel. 32 700 76 46
  • biuro@pro-lift.pl

SPRZEDAŻ I WYNAJEM

CZĘŚCI ZAMIENNE

AWARIE I SERWIS