Wózki widłowe - Ruda Śląska

 

Wózki widłowe - Ruda Śląska

Wózki widłowe - Ruda Śląska 1

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, nasze kilkuletnie doświadczenie na rynku sprawi, że ty otrzymasz profesjonalną i fachową usługę, a twoje wózki widłowe będą niezawodne. Zajmujemy się między innymi sprzedażą nowych oraz używanych wózków widłowych, wynajmem, ale także serwisem. Proponujemy cały wachlarz usług związany z naprawą lub sprzedażą tych maszyn.

 

Wózki widłowe — Szeroki wachlarz

Możemy zaproponować Ci różnoraki wybór wózka:

• z napędem na gaz
• elektryczny
• olej napędowy (Diesel)

Wózki widłowe - Ruda Śląska 2Posiadamy wózki widłowe zróżnicowane pod względem wysokości podnoszenia, tonażu, specjalnych funkcji. Oprócz sprzedaży możemy zaproponować Ci także wynajem wózka widłowego na jak najbardziej dogodnych dla Ciebie warunkach. Możesz wynająć sprzęt długo i krótkoterminowo. Czas wynajmu jest dostosowany do potrzeb klienta. Podczas trwania obowiązującej umowy w każdej chwili możesz wymienić swój wózek. A dodatkowo nie ponosisz ciągłych kosztów związanych z utrzymywaniem wózka. Wynajem idealnie sprawdzi się dla nowo powstałej firmy, której nie stać na zakup sprzętu lub nie ma codziennej potrzeby korzystania z wózka widłowego.

Oferujemy także zakup różnorakich części (oryginalne oraz zamienne) do każdego rodzaju wózka, które dostarczymy kurierem na terenie całej Polski. Możesz zakupić u nas między innymi:

• węże, pompy, rozdzielacze hydrauliczne
• łańcuchy, widły, rolki masztu
• układy elektroniczne i elektryczne
• ogumienie do wózków
• części zamienne do silników (zespoły przeniesienia napędu)
• baterie i oprzyrządowanie

 

Serwis wózków widłowych

Nasze przedsiębiorstwo może zaoferować Ci także serwis mobilny, serwis stacjonarny wszystkich marek w naszej siedzibie w Bytomiu, regeneracje baterii trakcyjnych w wózkach widłowych, możliwość kupna opon nowych i używanych. Wózki używane są odnowione i zachowane w bardzo dobrym stanie. Decydując się na ten wybór, możesz być pewien, że jest to sprzęt całkowicie sprawdzony pod kątem technicznym i nie wymaga żadnych dodatkowych napraw. Jest całkowicie wolny od usterek. Naszym konsumentom zapewniamy przed i po gwarancyjny serwis z możliwością dojazdu do klienta (GWARANCJA na sprzęt do 36 miesięcy). Załatwimy za Ciebie formalności w Urzędzie Dozoru Technicznego. Nasze wózki są systematycznie poddawane przeglądowi technicznemu i posiadają wszystkie konieczne dokumenty wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego, dokumenty techniczno- ruchowe, gwarancję.


Wózki widłowe - Ruda Śląska 3Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy, zapraszamy! Nasi fachowcy zapewnią Ci rzetelną usługę na najwyższym poziomie, dostosują się do Twoich preferencji i zadbają o to, abyś skorzystał z jak najkorzystniejszej dla Ciebie oferty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosujemy się do Twoich potrzeb! Pomożemy w doborze odpowiedniego wózka widłowego. A może przypadkiem posiadasz wózek widłowy, który wymaga naprawy? Dla naszych specjalistów z PRO LIFT nie ma usterki, której byśmy nie usunęli ! Doświadczeni robotnicy zajmą się każdym problemem! Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu! Sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych to dla nas chleb powszedni — u nas otrzymasz najlepszą usługę w atrakcyjnej cenie!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! I ciesz się profesjonalnym sprzętem przez długie lata!

PRO-LIFT

  • PRO-LIFT Jacek Białas
  • ul. Szyby Rycerskie 22k
  • 41-909 Bytom
  • tel. 32 700 76 46
  • biuro@pro-lift.pl

SPRZEDAŻ I WYNAJEM

CZĘŚCI ZAMIENNE

AWARIE I SERWIS