Długoterminowy wynajem wózków widłowych
  Katowice, Bytom, Zabrze, Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza

Jako Pro-Lift mamy 15-letnie doświadczenie związane z wózkami widłowymi. Czyni z nas to doskonałego partnera jeśli chodzi o długoterminowy wynajem. Mnoga ilość naszych wózków widłowych sprawi, że z pewnością Państwo znajdą odpowiedni, a nasi doświadczeni specjaliści z chęcią pomogą w wyborze. Naszym celem jest Państwa zadowolenie z wózków widłowych oraz atrakcyjnej ceny wynajmu.

 

Długoterminowy wynajem wózków widłowych - Katowice, Bytom, Zabrze, Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza 2

Długoterminowy wynajem wózków widłowych — Indywidualna oferta

 

Oferujemy długoterminowy wynajem wózków widłowych w terminach ustalanych indywidualnie. W tym wynajem na okres określonych sezonów. Nasza elastyczność z pewnością dopasuje się do Państwa potrzeb. Natomiast szeroka gama wózków widłowych zdecydowanie pokryje potrzeby. Posiadamy modele wyposażone zarówno w silniki Diesla, na gaz propan-butan, jak i z napędem elektrycznym oraz o dowolnym udźwigu i mocy.

 

 

Długoterminowy wynajem wózków widłowych — Ekonomiczne rozwiązanie

Długoterminowy wynajem wózków widłowych - Katowice, Bytom, Zabrze, Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza 3

Długoterminowy wynajem wózków widłowych to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Decydując się na wynajem, nie musisz się już martwić o wysoką cenę podnośnika, koszty utrzymania, czy nagłą awarię i zastój w pracy. Wraz z końcem pracy i wynajmu, nie będą Państwo musieli się martwić o brak pracy dla takiej maszyny i koniecznością jej serwisowania. Natomiast w wypadku jakiejkolwiek awarii, zajmiemy się wszystkim, aby zapewnić Państwa zadowolenie oraz szybką kontynuację pracy. Wynajem jest doskonałą opcją dla nowych firm, oraz pracujących sezonowo. Początkujące przedsiębiorstwa mogą dzięki wynajmowi przekonać się, czy i jaki wózek widłowy jest potrzebny na stałe, natomiast przy pracach sezonowych odchodzą stałe koszty utrzymania i ewentualna nieprzyjemna niespodzianka w wypadku awarii tuż przed lub w trakcie okresu pracy.

 

 

Napęd wózków widłowych

Długoterminowy wynajem wózków widłowych - Katowice, Bytom, Zabrze, Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza 4

Wózki widłowe są wyposażane w wiele rodzajów napędów. Naszą główną ofertą, są te działające na oleju napędowym, gazie propan-butan oraz na wyposażone w akumulatory. Wózki spalinowe są używane najczęściej na zewnątrz. Na przykład na budowie lub w otwartym magazynie. To wygodne i uniwersalne maszyny, ale wymagają regularnych przeglądów i serwisu, takiego jak wymiana oleju oraz zużywających się części. Elektryczne wózki widłowe natomiast są dedykowane do pracy w zamkniętych halach magazynowych i nie generują substancji szkodliwych, takich jak tlenek węgla. Wykorzystują akumulatory kwasowo-ołowiowe lub baterie ogniw litowo-jonowych, co czyni je bezpieczniejszym i tańszym rozwiązaniem. Wadą tych wózków jest mniejsza ładowność i konieczność ładowania, co sprawia, że gorzej radzą sobie na zewnątrz.

 

 

Długoterminowy wynajem wózków widłowych — Korzyści

Długoterminowy wynajem wózków widłowych - Katowice, Bytom, Zabrze, Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza 5

Wynajem długoterminowy zapewnia wiele korzyści. Nawet dla firm posiadających już flotę swoich maszyn, wynajęcie dodatkowych kilku w wypadku nagłego, nieoczekiwanego wzrostu operacji transportowych pozwala dopiąć celu bez dokonywania drogiego zakupu. Zapewnia to spokój w razie ich spadku i chroni przed spadkiem wartości maszyn, kosztem napraw i modernizacji. Pozwala to też na elastyczność i prostotę organizacji. W przypadku zmiennego lub sezonowego wzrostu, zapotrzebowania na inny lub nowszy rodzaj maszyn wszystkim się zajmiemy. Natomiast zamiast nagłej, drogiej naprawy, wynajmując mamy jedną stałą i niską opłatę, która nie jest problemem przy planowaniu budżetu. 
 

 

PRO-LIFT

  • PRO-LIFT Jacek Białas
  • ul. Szyby Rycerskie 22k
  • 41-909 Bytom
  • tel. 32 700 76 46
  • biuro@pro-lift.pl

SPRZEDAŻ I WYNAJEM

CZĘŚCI ZAMIENNE

AWARIE I SERWIS