wynajem wózków widłowych - Gliwice

Wynajem wózków widłowych - Gliwice

wynajem wózków widłowych - Gliwice 1Interesuje Cię wynajem wózków widłowych Gliwice? Jeśli szukasz usługi na tym terenie, serdecznie zapraszamy do naszej firmy! Nasza działalność istnieje od kilku lat. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem, ale także naprawą wózków widłowych! Dla naszych fachowców nie ma usterki, której nie zdołaliby naprawić. Podczas naszej wieloletniej pracy na rynku związanej z wózkami widłowymi, nabyliśmy wiele doświadczeń, które teraz sprawiają, że potrafimy sprostać każdemu zadaniu. Wózki widłowe to nasza pasja, sukcesywnie się rozwijamy i ciągle poszerzamy nasze horyzonty, aby dostarczyć usług na jak najwyższym poziomie.

W swojej ofercie mamy wózki widłowe nowe oraz używane. Posiadamy sprzęt wszystkich marek. Zapewniamy gwarancję do 36 miesięcy, serwis (mobilny i stacjonarny). Nasz sprzęt posiada wszelkie dokumenty wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego, maszyny są nieustannie sprawdzane pod względem technicznym, posiadają niezbędne dokumenty.

W ofercie mamy wózki widłowe z silnikiem na gaz (LPG), Diesel oraz elektryczne. Zróżnicowane pod względem funkcji specjalnych, tonażu, wysokości podnoszenia.

 

wynajem wózków widłowych - Gliwice 2Wózki widłowe - Wynajem

Wózki widłowe, wynajem — jest to super alternatywa dla firm, które z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na kupno wózka widłowego. Proponujemy wynajem krótko oraz długookresowy. W trakcie trwania obecnej umowy masz prawo do wymiany wózka. Możesz wynajmować wózek na sezon. Przy wynajmie długookresowym proponujemy także korzystne rabaty. Nasi pracownicy przygotują indywidualnie jak najlepszą ofertę i najkorzystniejszą umowę dostosowaną do twoich potrzeb i możliwości.

 

wynajem wózków widłowych - Gliwice 3

 

Wózki widłowe - Serwis

Zajmujemy się też sprzedażą wózków używanych, które są w nienagannym stanie technicznym. Są kompleksowo odnowione przez zespół naszych specjalistów. Posiadamy wózki widłowe firm Toyota, Nissan, Hyster, Mitsubishi i nie tylko. Wykwalifikowani fachowcy zajmują się także serwisem wózków widłowych. Proponujemy serwis stacjonarny oraz mobilny. Nasza siedziba znajduje się w Bytomiu. Głównie skupiamy swoją pracę na województwie śląskim. Usuwamy każdą usterkę, nie ma dla nas awarii niemożliwych do wyeliminowania, bo sprawność floty naszych klientów to dla nas priorytet.

 

Wózki widłowe - Części zamienne

Zajmujemy się dodatkowo sprzedażą różnych części zamiennych. Dostarczamy części kurierem na terenie całej Polski. Ale także transportem własnym w okoliczne miejscowości.

Możesz zakupić między innymi:
- rolki masztu, widły, łańcuchy
- opony pneumatyczne, superelastyczne
- rozdzielacze hydrauliczne
- układy elektryczne i elektroniczne

Inne usługi:
- sprzedaż opon używanych
- regeneracje baterii trakcyjnych

 

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Bytomiu lub na www.pro-lift.pl Pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu, otrzymasz rzetelną i fachową usługę!

PRO-LIFT

  • PRO-LIFT Jacek Białas
  • ul. Szyby Rycerskie 22k
  • 41-909 Bytom
  • tel. 32 700 76 46
  • biuro@pro-lift.pl

SPRZEDAŻ I WYNAJEM

CZĘŚCI ZAMIENNE

AWARIE I SERWIS