wynajem wózków widłowych - Rybnik

Wynajem wózków widłowych - Rybnik

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem na rynku. Głównymi segmentami naszej oferty są przede wszystkim sprzedaż, wynajem, naprawa wózków widłowych. Wyspecjalizowana kadra, jaką dysponujemy, udzieli Ci usług na najwyższym poziomie. Doradzimy w wyborze odpowiedniego wózka widłowego. Posiadamy różnorodne wózki, które różnią się od siebie tonażem, wysokością manewru, mają różne funkcje specjalne. Mamy na stanie wózki na LPG, olej napędowy (Diesel), elektryczne. Sprzedajemy maszyny wszystkich marek. Możesz u nas zakupić nowy, ale także używany sprzęt, który jest w nienagannym stanie technicznym.

 

Wózki widłowe - wynajem

wynajem wózków widłowych - Rybnik 1

 

Jeżeli potrzebujesz wynająć wózek widłowy na czas określony, zadbamy, o to byś otrzymał jak najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Możesz wynająć sprzęt krótko lub długoterminowo, podczas trwania mowy masz prawo wymienić wózek na inny. Zapewniamy profesjonalny serwis sprzętu w naszej siedzibie w Bytomiu, a także oferujemy dojazd do klienta w okolicach naszej firmy. Województwo śląskie jest terenem, na którym posiadamy najwięcej klientów.

 

 

Wózki widłowe - Przegląd i Gwarancja

wynajem wózków widłowych - Rybnik 2Gwarancja na zakupione wózki widłowe trwa do 36 miesięcy. Możemy reprezentować naszego klienta w Urzędzie Dozoru Technicznego- załatwimy wszelkie formalności. Sprzęt jest systematycznie sprawdzany i zostaje sukcesywnie przeprowadzany przegląd techniczny. Posiada wszystkie wymagane dokumenty przez Urząd Dozoru Technicznego. Możemy także zaproponować zakup różnych części oryginalnych oraz zamiennych. Między innymi: łańcuchy, rolki, zespoły przeniesienia napędu, ogumienie do wózków, układy elektroniczne i elektryczne.

 

Wózki widłowe - Serwis

Nowe lub używane opony do wózków widłowych? Możemy dostarczyć kurierem na terenie całej Polski. Zajmujemy się też regeneracją baterii trakcyjnych, serwisem (mobilny, stacjonarny). Jeśli posiadasz wózek, który ma jakieś usterki, nasi pracownicy usuną każdy problem. Wiele lat spędzonych na rynku sprawia, że jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Zadbamy o fachową i rzetelną pomoc. Uratujemy sprzęt, aby na nowo mógł być wolny od usterek i spełniać swoje najważniejsze funkcje.

 

Rzeczowa, solidna, kompetentna i profesjonalna usługa!
Serdecznie zapraszamy!
PRO-LIFT

PRO-LIFT

  • PRO-LIFT Jacek Białas
  • ul. Szyby Rycerskie 22k
  • 41-909 Bytom
  • tel. 32 700 76 46
  • biuro@pro-lift.pl

SPRZEDAŻ I WYNAJEM

CZĘŚCI ZAMIENNE

AWARIE I SERWIS