Wynajem wózków widłowych - Wodzisław Śląski 

Wynajem wózków widłowych - Wodzisław Śląski

Wózki widłowe to nasza praca oraz pasja od ponad 15 lat! W tym czasie nabyliśmy szereg doświadczeń, dzięki którym dzisiaj możemy nazwać się prawdziwymi fachowcami i znawcami w swojej dziedzinie. W swojej ofercie możemy państwu zaproponować sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych!

Wynajem wózków widłowych - Wodzisław Śląski 1

 

Wózki Widłowe - Nasza Oferta

Zajmujemy się sprzedażą nowych oraz używanych wózków widłowych. Posiadamy wózki widłowe wszystkich marek. Nasz sprzęt obejmuje 36-miesięczna gwarancja. Zapewniamy przed i pogwarancyjny serwis na terenie Bytomia, gdzie znajduje się nasza siedziba oraz w okolicy. W ofercie mamy wózki widłowe, które różnią się od siebie funkcjami specjalnymi, tonażem i wysokością podnoszenia. Z napędem na olej (Diesel), elektryczne, gaz (LPG). Nasze wózki widłowe posiadają niezbędną dokumentację wymaganą przez Urząd Dozoru Technicznego oraz dokumenty ruchowo-techniczne. Możemy reprezentować klienta w Urzędzie Dozoru Technicznego i załatwić wszelkie formalności.

Używane maszyny są kompleksowo sprawdzone pod względem technicznym. Decydując się na maszynę używaną, możesz mieć pewność, że jest całkowicie sprawna i w bardzo dobrym stanie, a na dodatek w bardzo atrakcyjnej cenie, ponieważ każda z maszyn sprzedawanych przez naszą firmę jest skrupulatnie diagnozowana, a żadna usterka nie jest w stanie umknąć naszej uwadze.

 

Wózki Widłowe - Wynajem i Serwis

Wynajem wózków widłowych - Wodzisław Śląski 2Wynajem wózków widłowych to oferta dla firm, które na przykład z różnych powodów nie mogą pozwolić sobie na zakup wózka widłowego, lub nie potrzebują wózka na co dzień tylko sezonowo. Każda umowa najmu jest dostosowana indywidualnie do potrzeb klienta. Mamy umowy krótko oraz długoterminowe. Na wynajem długookresowy bardzo korzystne upusty. W trakcie trwania umowy klient ma prawo wymienić wózek widłowy.

W naszej firmie posiadamy grono serwisantów, którzy zajmują się naprawą wielorakich usterek. Są to fachowcy, którzy uporają się z każdym problemem. Oferujemy serwis mobilny w Bytomiu i okolicy oraz stacjonarny w naszej siedzibie. Doświadczenie, które nasi specjaliści zdobyli przez lata pracy z wózkami widłowymi, pozwala im szybko zdiagnozować problem i bez problemowo usunąć usterkę. Priorytetem dla naszego zespołu serwisowego jest nieprzerwana praca całej floty naszego klienta.

Ponadto prowadzimy sprzedaż wszystkich części do wózków widłowych np.: układy elektryczne i elektroniczne, pompy, węże, rozdzielacze hydrauliczne, ogumienie do wózków, części zamienne do silników. Zajmujemy się sprzedażą części na terenie całego naszego kraju. Odbiór części jest możliwy zarówno osobiście w naszej siedzibie jak i za pośrednictwem kuriera.


Jeśli szukasz fachowej usługi i rzetelnej, kompetentnej pomocy serdecznie zapraszamy!

 

 

PRO-LIFT

  • PRO-LIFT Jacek Białas
  • ul. Szyby Rycerskie 22k
  • 41-909 Bytom
  • tel. 32 700 76 46
  • biuro@pro-lift.pl

SPRZEDAŻ I WYNAJEM

CZĘŚCI ZAMIENNE

AWARIE I SERWIS